Mechanik - elektrikář / Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

FirmaLEIFHEIT s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 25 560 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

TERMÍN SCHŮZEK POUZE PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ NEBO EMAILOVÉ DOMLUVĚ !!!
POŽADAVKY: vzdělání i bez předchozí praxe, ukončené však výučním listem v technických oborech (automechanik, mechanik, elektrikář, opravář), spolehlivost, pečlivost, 3 směnný provozu, zájem o práci
Výhodou: VZV, technické znalosti pneumatika, hydraulika
Odborná způsobilost v elektrotechnice dle vyhlášky 50/1978 Sb. vítána (možnost získání odborné způsobilosti v naší firmě)

Náplň práce:
Opravy a údržba CNC strojů, montážních linek
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: k základní mzdě navíc: měsíční bonus až do výše 1.100,-, osobní příplatky, zákonné příplatky, garance stabilního zaměstnání, garance každoročního platového růstu, 13. mzda, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, poukázky na nákup čistících a pracích prostředků, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po 1.roce prac.poměru, 5 týdnů dovolené , odměny při osobních a pracovních výročích, možnost vzdělávání
KONTAKT: osobně, e-mailem nebo telefonicky v době od 7:00-14.00 hod., Hasalová Jana tel.: 383411420, 725730657, e-mail: [email protected]

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné, vyuční list v technických oborech
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Sádlov 1300, Blatná, 38801, Česko
mzda, plat (hrubý):od 25 560 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: viz.poznámka u volného místa

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:LEIFHEIT s.r.o., IČ: 62497880
datum zveřejnění nabídky práce:03. 01. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Jana Hasalová
telefon:383411420, 725730657
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma LEIFHEIT u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 25 560 Kč ; Benefity a výhody: Jiné výhody: viz.poznámka u volného místa, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: třísměnný provoz ; Adresa práce: Sádlov 1300, Blatná, 38801, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.